U Niedźwiadków Wielki Dzień

28.04.2024 19:38
        „Jestem dobrze przygotowany do pójścia do szkoły”

Dnia 26 kwietnia w „zerówce” u Niedźwiadków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Zajęcia te, są jedną z form współpracy przedszkola z rodzicami, w czasie której mają oni okazję zapoznać się między innymi ze sposobami pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić.

U Niedźwiadków „Dzieci Uczą Rodziców”

21.04.2024 21:10
        U Niedźwiadków „Dzieci Uczą Rodziców”

Dnia 11 kwietnia 2024 r. Niedźwiadki zrealizowały kolejną lekcję w ramach projektu „Dzieci Uczą Rodziców”. Tematyka dotyczyła zwierząt domowych. Przedszkolaki dowiedziały się, jak zostać wolontariuszem w schronisk, jakie prace wykonuje pracownik schroniska, a przede wszystkim jak opiekować się zwierzętami.

„Dzieci Uczą Rodziców”

21.04.2024 20:59
        „Dzieci Uczą Rodziców”

W ramach projektu „Dzieci Uczą Rodziców” 6 marca 2024 r. Niedźwiadki brały udział w zajęciach „Tolerancja”. Ważne, aby dzieci od najmłodszych lat uczuły się otwartości, empatii i szacunku dla innych,conajważniejsze rozumiały, że różnice między ludźmi są źródłem bogactwa i siły.

Ciężka Niedźwiadkowa Praca

18.04.2024 19:04

Niedźwiadki z Oddziału Przedszkolnego brały udział w akcji „Czysta Rzeka”

Dzieci doskonale poradziły sobie w tym przedsięwzięciu.

Bezpieczny Internauta

05.02.2024 15:52
        .

W ramach akcji edukacyjnej „Dzieci Uczą Rodziców” Niedźwiadki dowiedziały się o zasadach bezpieczeństwa   najmłodszych w sieci – „Bezpieczny Internauta”.

Akcja „Dzieci Uczą Rodziców” stawia na interaktywne metody nauczania, które angażują zarówno dzieci, jak i rodziców.