Dzień Zwierząt

06.10.2024 22:09
        Dzień Zwierząt

Międzynarodowy Dzień Zwierząt, obchodzony 4 października, to święto mające na celu podkreślenie znaczenia zwierząt w naszym życiu i promowanie ich ochrony. Ten dzień był wypełniony zabawami, warsztatami plastycznymi, opowieściami o różnych zwierzętach oraz spotkaniami z gośćmi: Panią Ingą Pacholczyk oraz dr Izabelą Bator. Z całego serca dziękujemy Pani dr Izabelii Bator – weterynarz z firmy WETIZ za poświęcony czas, ogromną dawkę wiedzy na temat zdrowia i opieki nad naszymi domowymi pupilami. Dziękujemy również firmie Frajda, czyli Pani Indze Pacholczyk za poświęcony czas, odwiedziny ze swoimi małymi króliczkami oraz opowiedzenie ciekawostek na ich temat.

Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu

06.10.2024 21:59
        Dzień Przedszkolaka

20 września obchodzimy wyjątkowe święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka! To dzień pełen uśmiechu, radości i zabawy, podczas którego świętujemy wspólnie z naszymi najmłodszymi podopiecznymi. Pszczółki, Biedronki, Żuczki, Krasnoludki oraz Sówki spędziły ten dzień kolorowo i tanecznie! Życzymy wszystkim naszym przedszkolakom dużo radości i niezapomnianych chwil! ❤️

Zebranie organizacyjne

23.08.2024 11:25
        .

Informujemy, że dnia 28 sierpnia 2024 r. (tj. środa) o godz. 17.00 w przedszkolu odbędzie się ogólne zebranie dotyczące organizacji nowego roku przedszkolnego oraz krótkie organizacyjne zebrania w poszczególnych grupach.
        Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i prosimy o liczne przybycie.

Wycieczka

18.06.2024 23:50
        Niedźwiadki na wycieczce

Wycieczka Niedźwiadków na Zieloną Szkołę do Piły-Młyn w Borach Tucholskich. Cudownie spędzony czas.

Dzień Mamy i Taty u Niedźwiadków

24.05.2024 21:49