Odwiedziny w „Gabi Bis”

11.11.2023 13:53
        Dnia 19 października dzieci z grupy przedszkolnej „Niedźwiadki” odwiedziły Fabrykę mebli: „Gabi Bis”. Na początku wycieczki zostały omówione zasady bhp, aby dzieci mogły bezpiecznie zapoznać się z etapami powstawania mebli tapicerowanych, materiałami potrzebnymi do ich wykonania, a także z maszynami potrzebnymi w produkcji.
         Na koniec wizyty w fabryce mebli, każdy „Niedźwiadek” otrzymał piankowe figurki.

„4U FOR YOU” - kampania edukacyjno-promocyjna

11.11.2023 13:51
        W grupie Niedźwiadków trwa kampania edukacyjno-promocyjna: „4U FOR YOU” - odbyły się zajęcia typu: „recykling za czasów naszych babć - cerowanie skarpetek”. Na zajęcia zaprosiliśmy Panią Grażynę z Centrum Aktywności Seniora.
        Dziękujemy za przybycie i cenne wskazówki.
      • Dni otwarte Krajeńskiego Parku Krajobrazowego

14.09.2023 17:17
        Dzieci z grupy przedszkolnej Niedźwiadki wzięły udział w Dniach Otwartych Krajeńskiego Parku Krajobrazowego.
        Dziękujemy za mnóstwo atrakcji.