Dzień Krajobrazu

20.10.2024 18:04
        Dzień Krajobrazu

Z okazji Dnia Krajobrazu Krasnoludki wybrały się do Krajeńskiego Parku Krajobrazowego. Przedszkolaki mogły wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, sprawdzić swoją wiedzę przyrodniczą oraz skorzystać z zabaw i gier przygotowanych specjalnie na tą okazję.

Zajęcia terenowa

20.10.2024 17:59
        Zajęcia w terenia

Sówki i Krasnoludki brały udział w zajecjach terenowych. Dzieci wybrały się do lasu. Celem zajęć było wzbudzenie zainteresowania otaczającą przyrodą, w szczególności królestwem grzybów. Dzieci poznały różne gatunki grzybów i ich znaczynie w przyrodzie.

Jesień w przedszkolu

20.10.2024 17:53
        Jesieniada

Jesień to wyjątkowa pora roku. Ten okres przejściowy między latem a zimą to czas, kiedy natura przygotowuje się do zimowego spoczynku, liście drzew zmieniają swoje barwy na złociste, pomarańczowe i czerwone. 10 października Oddział Przedszkolny świętował Jesieniadę. Z tej okazji dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę ,,Kolorowe listki”.

Teatr

20.10.2024 17:46
        Wyprawa do teatru

W piątek grupa Żuczków oraz Sówek wybrała się do Chojnickie Centrum Kultury na interaktywny spektakl „Błękitek- mówiący wieloryb” Artystyczni. Spektakl miał na celu zapoznać najmłodszych z problemami zanieczyszczenia mórz i oceanów, a także zachęcić do recyklingu i segregacji śmieci.

Wycieczka do ZOO

20.10.2024 17:36
        ZOO

15 października Biedronki oraz Krasnoludki zwiedzały ZOO w Myślęcinku. Miały okazję poznać wiele ciekawych gatunków zwierząt.