Wycieczka na basen

21.11.2023 15:18
        Dzieci z grupy Niedźwiadki uczestniczyły w wycieczce na basen Laguna w Złotowie.
        Czas spędzony ,,w wodzie” przysporzył im wiele radości i przyjemnych wrażeń. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Wycieczka Niedźwiadków z przedszkola do Bydgoszczy

19.11.2023 14:47
        Dnia 13 listopada „Niedźwiadki” wzięły udział w warsztatach „Daj Ziemi szansę- planeta B nie istnieje”. W projekcie dofinansowanym z Unii Europejskie dzieci dowiedziały się w jaki sposób zadbać o naszą planetę.

Lekcja szycia w grupie przeszklonej

11.11.2023 13:56
        Lekcja szycia w grupie „Niedźwiadków” była bardzo cennym i praktycznym doświadczeniem dla wszystkich dzieci. Przedszkolaki poznały etapy przyszywania guzików, czyli: jak nawlec nitkę na igłę, następnie zawiązać guzek na nitce, a kolejno przyszyć guziki.  Nie było to wcale łatwe zadanie, choćby dlatego, że trochę nam się nitki plątały i w dziurkę też nie było tak łatwo trafić. Ale jak to mówią: praktyka czyni mistrza”,  więc w końcu nasze poczynania krawieckie przyniosły  efekty. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszej pracy.

Odwiedziny w „Gabi Bis”

11.11.2023 13:53
        Dnia 19 października dzieci z grupy przedszkolnej „Niedźwiadki” odwiedziły Fabrykę mebli: „Gabi Bis”. Na początku wycieczki zostały omówione zasady bhp, aby dzieci mogły bezpiecznie zapoznać się z etapami powstawania mebli tapicerowanych, materiałami potrzebnymi do ich wykonania, a także z maszynami potrzebnymi w produkcji.
         Na koniec wizyty w fabryce mebli, każdy „Niedźwiadek” otrzymał piankowe figurki.

„4U FOR YOU” - kampania edukacyjno-promocyjna

11.11.2023 13:51
        W grupie Niedźwiadków trwa kampania edukacyjno-promocyjna: „4U FOR YOU” - odbyły się zajęcia typu: „recykling za czasów naszych babć - cerowanie skarpetek”. Na zajęcia zaprosiliśmy Panią Grażynę z Centrum Aktywności Seniora.
        Dziękujemy za przybycie i cenne wskazówki.